Riesling Weeks
Szanowni Państwo
Zapraszamy serdecznie na piątą, wspólną edycję Riesling Weeks.
W dniach 04.06. - 18.06.2021 w naszych Vinotekach 13 i sklepie internetowym odbędzie się kampania, której celem jest promowanie jakościowego niemieckiego Rieslinga i innych win z Niemiec.

Wspierając tę edycję, postanowiliśmy włączyć wszystkie wina od naszego producenta Schäfer-Fröhlich w specjalnej ofercie:

-15% zniżki przy zakupie win RIESLING Schafer Frohlich w sklepie online
-10% zniżki przy zakupie 1 butelki RIESLING Schafer Frohlich w sklepach stacjonarnych
-20% zniżki przy zakupie 6 butelek RIESLING Schafer Frohlich w sklepach stacjonarnych

KUP TERAZ

Tegoroczna letnia akcja promocyjna „Riesling Weeks” jest organizowana przez Niemiecki Instytut Wina
- www.winaniemieckie.pl -
organizację działającą na rzecz promocji wina niemieckiego na świecie.


Riesling jest jedną z najznakomitszych odmian białych winorośli. Pokazuje swe mocne strony we wszystkich możliwych odsłonach i jest świetnym towarzyszem wielu potraw, w szczególności dań z ryb, drobiu, dań kuchni azjatyckiej i deserów.

Winnica Schäfer-Fröhlich uprawia wino w Nahe od pokoleń, od 1800 roku. Jakość jest najważniejsza, dla Tima Fröhlicha nic poza najwyższą jakością nie jest kwestionowane. Po odbyciu stażu dołączył do firmy rodzinnej w 1995 roku i od początku wdrażał swoje standardy jakości. 16 hektarów w doskonałych lokalizacjach, zmniejszone plony, późne zbiory, naturalna uprawa winnic to droga, która prowadzi do tego celu. Produkowane są tu wina Terroir, a wina rodziny Fröhlich są pełne charakteru, które zawdzięczają przede wszystkim cierpliwości i wrażliwości rodziny. Nie bez powodu Schäfer-Fröhlich przestrzega zasady cierpliwości i zaufania, zwłaszcza w odniesieniu do całości i złożoności procesów winiarskich i winiarskich. Winiarnia jest członkiem Stowarzyszenia Niemieckiego Stowarzyszenia Prädikatsweingüter od 2001 roku. Gault Millau przyznał Timowi Fröhlichowi tytuł Winogrodnika Roku 2010. W Feinschmecker, wspaniała fabryka Felseneck została uznana za najlepszy Riesling ze 100 punktami. Robert M. Parker pisze w nagłówku: „Obecnie w Niemczech nie ma bardziej ekscytującej i ekscytującej winnicy niż Schäfer-Fröhlich”.

Vinoteka 13, Kraków Siewna 25 | Vinoteka 13 Kraków, Rynek Główny 13 | Vinoteka 13, Warszawa, Bracka 9.