Vinoteka 13 - wina dobrze ułożone.
Wynik ponad 20 lat poszukiwań.
Oferujemy wina, których jesteśmy wyłącznym importerem w Polsce. Vinoteka 13 jest marką istniejącą od wielu lat. Od samego początku naszej przygody to Włochy były kierunkiem, przy którym serce biło nam zdecydowanie mocniej i szybciej. Nasz wybór jest wynikiem naszych osobistych fascynacji – wina odkrywane podczas licznych podróży, spotkań z winiarzami, niekończących się rozmów i degustacji, pozwoliły stworzyć kolekcję kilkuset gatunków.

Można je znaleźć w Vinotekach 13 zlokalizowanych w Warszawie i Krakowie oraz w naszej sieci Likus Hotele & Restauracje w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi.

OFERUJEMY
✓ Przedział cenowy dopasowany do indywidualnych potrzeb
✓ Szeroki wybór win o różnej pojemności
✓ Wina kolekcjonerskie i inwestycyjne
✓ Opakowania na wino (w ofercie poniżej)
✓ Kieliszki do wina, szkło kryształowe, dekantery
✓ Zestawy prezentowe i świąteczne do indywidualnego skomponowania Opakowania na wino (w ofercie poniżej)
OFERUJEMY
✓ Karty podarunkowe / Voucher
✓ Darmowa dostawa na terenie całej Polski
✓ Kubańskie cygara i akcesoria
✓ Szkolenia i degustacje dostosowane do indywidualnych preferencji – tematyki, selekcji, form spotkań (w ofercie poniżej)
✓ Doradztwo sommelierów


Degustacja win
KOMENTOWANA PRZEZ SOMMELIERA
Prowadzimy degustacje, których scenariusze dobierane są do indywidulanych preferencji – tematyki, selekcji, form spotkań. Oferujemy możliwość zorganizowania spotkania z winem dla grup o rożnym profilu – przyjaciół , współpracowników, klientów indywidulanych, biznesowych i na różnym poziomie wiedzy na temat wina.
PUDEŁKA PREZENTOWE
Nasze pudełka idealnie spełniają swoją funkcję jako piękne opakowania na każdą okazję. Zestawy prezentowe i świąteczne do indywidualnego skomponowania bo Vino13&p;Deli13 to idealny prezent dla każdego. Do wyboru pudełko zielone lub pomarańczowe z eleganckim czarnym wypełnieniem. Oba wiązane wstążką.
Sklepy stacjonarne
Rynek Główny 13 (DH VITKAC)
31-042 Kraków
12 617 02 50
vinoteka@vinoteka13.pl
Siewna 25
31-231 Kraków
12 298 77 88
siewna@vinoteka13.pl
Bracka 9 (DH VITKAC)
00-501 Warszawa
22 310 73 71
bracka@vinoteka13.pl