Vinoteka 13
 
zalogowany: brak
Ilość pozycji: 0 | wartość: 0,00 PLN
 
vinoteka
vinoteka
Prezenty dla firm

PREZENTY DLA FIRM


W celu zapoznania się ze szczegółami oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem 12 298 77 88.Wino to idealny pomysł by wyrazić wdzięczność parterom biznesowym lub współpracownikom.  Starannie i elegancko zapakowane sprawdza się również jako souvenir z konferencji, imprez okolicznościowych czy ważnych spotkań biznesowych lub jako prezent z okazji świąt.

Co raz częściej firmy, również spoza branży winiarskiej, wykorzystują wino by wzbogacić własne oferty i uatrakcyjnić własne produkty. Jest nam niezwykle miło, że możemy pochwalić się współpracą z takimi firmami jak CITYBANK HANDLOWY czy DR IRENA ERIS.

W ramach oferty proponujemy:

  • dobór wina do potrzeb klienta,

  • indywidualne podejście,

  • bezpośrednią dostawę,

  • atrakcyjne ceny,

Tworzymy również niepowtarzalne upominki w postaci koszy zawierających produkty z naszych luksusowych delikatesów 13, oferujących między innymi wykwintne sery, kawy, herbaty, oliwy, melony, włoskie szynki, łakocie i czekoladki czy nawet pieczywo są gwarancją prawdziwej uczty na domowym stole. Oferta delikatesów, podobnie jak vinoteki, jest oparta na własnym imporcie produktów zawsze najwyższej jakości. Na nich opiera się w końcu sława restauracji hotelowych z grupy Likus Hotele i Restauracje, uznanych przez międzynarodowe gremia recenzentów kulinarnych.

Galeria

Sklep Online

Vinoteka 13

facebook google plus twitter

facebook google plus twitter

Delikatesy 13

MAM UKOŃCZONE 18 LAT
LUB PRZEBYWAM NA TERENIE
USA I MAM UKOŃCZONE 21 LAT